Novinek ze světa jídel je čím dál víc

NOVINKY ZE SVĚTA JÍDEL

Máte rádi kapra? A už jste slyšeli o sušeném kaprovi? Že ne? To já jsem měla tu příležitost a narazila jsem na tuto novinku. Jistě si pamatujete na mou recenzi o „krabičkové dietě“ z firmy Rogass catering? Jelikož si pro ní dojíždím do jednoho ostravského squashcentra, tak i na tomto místě jsem narazila na zajímavý leták od firmy Confis CZ z města Rudolfova. 

Tato firma nabízí lahodné sušené, zauzené kapří plátky, kdy kapři pocházejí přímo z Třeboňského rybníka, proto Jihočeské Jerky. Plátky jsou vyrobeny z 100% čisté kapří svaloviny bez lepku a barviv. Tyto Jihočeské kapří Jerky se prodávají ve dvou variantách:

  • Natural 
  • kořeněné

Pokud máte rádi sušené maso a pokud potřebujete tzv. dobít baterky na cesty anebo nějaký mls na blížící se cestování spojené s dovolenou, mohu jen a jen doporučit. Tato pochoutka je navíc bez éček, pouze čistá chuť kvalitního „kapra“ z Třeboně. Tyto plátky sušeného masa z kapra jsou konzervované pouze mořskou solí a kouřem. Zachovávají si vysoký obsah rybího tuku omega-3 a omega-6 mastných kyselin.

V nabídce má tato firma i další lahodné plátky sušeného masa:

  1. hovězího
  2. vepřového
  3. zvěřinového 

Cenu včetně nutričního složení najdete zde.

print

Napsat komentář