3. Recenze „krabičkové diety “ z firmy Rogass catering

Krabičkové diety jsou v dnešní době čím dál větší hit. Firmy mají velkou konkurenci, ale řekla bych, že již při výběru rozhoduje mnoho věcí na které se zákazník zaměřuje. Jak se dívám na nabídku já osobně, vám popíšu níže. V mé další recenzi na „krabičkovou dietu“ jsem se zaměřila opět na pár hodnotících kritérií.

 1. vzhled webových stránek – orientace na nich, objednávkový formulář atd.
 2. cena celodenního jídla
 3. vzhled jídel – fotek
 4. reference na stránkách
 5. dovoz jídla a balení, popis a další
 6. čerstvost, vzhled a chuť jídla
 7. dostatek jídla – je či není hlad po jídle
 8. rychlost reagování ze strany firmy

Hlavním cílem bylo především vyzkoušet nové chutě jídla, porovnat jídla s jinými krabičkovými dietami, vzhled, chutě, složení jídel, ale především si zpestřit svůj dosavadní jídelníček.

Dotyčnou firmu, která krabičkovou dietu nabízí, jsem  našla na www.krabicky-rozvoz.cz. Dovolte mi tedy malé zhodnocení:

 • Webové stránky – pro laika, ne IT profíka, bych řekla dostačující, přehledné, čisté, to co potřebujete vědět, najdete, ale je pravda, že jsem již našla jiné firmy s „profi stránkami“. Na druhou stránky nejsou nejdůležitějším kritériem pro výběr.
 • Cena – přijatelná, ceny krabičkových diet se pohybují od 200,- Kč – 500,- Kč/ 1 den. 
 • Jídlo na fotkách vypadá na jejich stránkách moc hezky, řekla bych až výborně – přesvědčily mě ke zkoušce jídla.
 • Recenze – ty mi na stránkách chybí anebo jsem je nenašla, dávám palec dolů, měly by určitě být, já osobně si také vybírám, kdo recenzi má a jakou, to také rozhoduje u zákazníka při koupi.
 • Dovoz jídla a balení a další – dovoz bych opět jako u „krabiček Zdravého stravování“ uvedla jako mínusový – palec dolů, ne dle času dodávky, ale zatím tato firma zaváží „krabičkové diety“ na tzv. výdejní místa, což pro mne byla nejbližší Ostrava Squash centrum naproti Avion shopping parku v Mariánských horách. Nicméně jsem do toho šla, abych zjistila chuť, navíc jezdím na LPG, takže to nebylo zase tak hrozné. Ale přivítala bych bližší odběrní místo v okolí bydliště. Balení a popis krabiček – obsahuje údaje o tom, zda je to snídaně nebo oběd, firma – dodavatel, webové stránky firmy. Já osobně bych přidala přímo na štítek krabičky informaci, jestli je nutné ohřívání nebo ne. Ale toto vyřešili vložením jídelního lístku ke krabičkám do tašky, kde byly značky o ohřívání. Kdo má ale pořád „čučet“ do jídelního lístku.
 • Čerstvost jídla a vzhled – tak to mě hodně překvapilo, v kladném slova smyslu. Jídlo vypadalo velmi svěže, čerstvě, hlavně zeleninové saláty a zelenina jako taková, tomu dávám velký prst nahoru. U „zdravého stravování Strážnice“ již ke konci mého odběru to tak nevypadalo a hlavně jídlo již tak dobře nechutnalo. Chuť jídel vynikající. Myslím si, že pro lidi, kteří nejsou zvyklí na zdravou stravu bude přechod z klasické domácí stravy na krabičkovou stravu od tohoto dodavatele bezproblémový, což považuji za velké plus. Jídlo mi opravdu velmi chutnalo i jeho složení. Večeře vetšinou maso, ryby a saláty – vše chutné, odlehčené na večer.
 • Množství jídla – 6 000 KJ mi vyhovovalo, neměla jsem hlad.
 • Firma na mou objednávku reagovala ihned druhý den – telefonicky, pan byl velice příjemný a ochotný se na všem dohodnout, vysvětlil mi i jeho rozvozy, odběrní místa a zaslat mi dokonce telefon na pana z rozvozu, takže pokud nás bude více v okolí Rychvald, Orlová, Bohumín, Petřvald,- bude zajíždět do budoucna snad i zde. Piště zájemci do komentářů pod článek, kdo by měl zájem. Pokud chcete bližší informace, volejte 733 532 358.

 

Na jejich webových stránkách můžete vidět i jídla, která mají v archívu, nicméně si dovolím i já přispět k této galerii a odhalím vám pár fotek. Snad se na mě zlobit nebudou.

 Závěrem hodnocení bych tuto firmu určitě doporučila, záporné stránky bych dala jen dovozy, ale ty se nebudou týkat všech, spíše menších měst, kde zatím nejsou odběrní místa vybudována. Velmi kladně bych hodnotila právě vzhled, chuť, sestavení jídel a především zpestření vlastního jídelníčku. Hodnotit úbytek váhy zatím nebudu, neboť to nebylo mým prioritním cílem, navíc krabičky byly krátkou dobu – pouze 1 týden. Nicméně věřím, že do budoucna se k nim vrátím a napíšu vám výsledek.

Tisk

Komentář

 1. […] To já jsem měla tu příležitost a narazila jsem na tuto novinku. Jistě si pamatujete na mou recenzi o „krabičkové dietě“ z firmy Rogass catering? Jelikož si pro ní dojíždím do jednoho ostravského squashcentra, tak i na tomto místě jsem […]

Napsat komentář