Hubnutí s horkou novinkou „glukomannanu“. Redukce váhy přirozenou cestou.

Slyšíte o něm poprvé? Co to vůbec je za horká novinka glukomannan?

Jelikož víte, že jsem dělala recenzi na krabičkovou dietu „zdravé stravování ze Strážnice“, tak jsem se rozhodla vám odhalit i horkou novinku, kterou mi poslali formou letáčku.

Tato novinka se jmenuje: TWIGGY.  Jedná se o první rozpustný nápoj určený pro redukci hmotnosti s vlivem na hladinu cukru a cholesterolu v krvi v jednom. Dokonce tento produkt je podpořen PhDr. Ivou Málkovou ze společnosti STOB – stop obezitě, která se specializuje všemi směry na redukci hmotnosti.

rozpustná vláknina
rozpustná vláknina

Glukomannan je čistě rostlinná, ve vodě rozpustná vláknina asijského kořene konjak (Amorphophallus konjac). Glukomannan v sobě skrývá 3 bonusy:

 1. pocit sytosti – tato látka totiž v kyselém prostředí žaludku váže na sebe vodu a zvýší svůj objem až 200x. Vytvoří se silně viskózní gelovitá hmota, která vyplní žaludek a vyvolává pocit sytosti. Sníte tak méně bez pocitu hladu.
 2. nižší hladina cholesterolu – když se poté najíte, tato hmota obalí částečky potravy a ztíží přístup trávicím enzymům (působí pomaleji). Zpomalením působení trávicích enzymů významně ovlivňuje vstřebávání sacharidů a zpětné vstřebávání žlučových kyselin. Tímto způsobem může pomoci snížit hladinů krevních tuků a cukrů a snížit riziko vývoje aterosklerózy, srdečně cévních poškození a cukrovky.
 3. nepřidává kalorie – glukomannan se během trávení nerozkládá na jednoduché stravitelné cukry, tedy nemá pro organismus žádnou kalorickou hodnotu.

Co řadím mezi největší výhody tohoto produktu?

 • pomáhá držet cholesterol a cukr v krvi na uzdě
 • pomůže vám zhubnout – bez pocitu hladu
 • budete schopni nastavit si nižší dávky jídla
 • pohodlné dávkování formou sáčků
 • snadná příprava nápoje
 • doplněk mícháte s dalšími potravinami jako jogurt, zákys ap.
 • bez lepku, umělých barviv
 • vhodná pro diabetiky a alergiky
 • výběr z příchutí (švestka, citrus mix, lesní směs)
 • produkt prověřený společností STOB – stop obezitě

Říká se, že denně bychom měli ve svém jídelníčku sníst 30 g vlákniny, což mnohdy není možné a není to úplně jednoduché dosáhnout. Z tohoto důvodu je na místě doplnění vlákniny, alespoň tímto způsobem a to vlákninovým doplňkem stravy. Určitě doporučuji vyzkoušet. Překvapila mě dobrá příchuť.

A pokud už patříte mezi ty, co jej vyzkoušeli, napište pod článek vaši zkušenost s tímto vlákninovým doplňkem stravy.

print

Napsat komentář