Recenze krabičkové diety “ zdravé stravování“

Dnes vám přináším článek o krabičkové dietě, ale ne kterou si děláte doma sami, ale kterou objednáte, přivezou vám ji domů a máte vystaráno od snídaně po večeři. Z nabídky si samozřejmě můžete vybrat různé varianty. Naservírujete na talíř, nemusíte přemýšlet, co budete nakupovat, připravovat druhý den, ale jednoduše a s klidem si jen jídlo dáte na talíř a můžete jíst.

Nejprve z jiného soudku….Jelikož jsem po porodu měla pořád kila navíc, rozhodla jsem se sama s tím něco udělat, prvně jsem se psychicky dlouhou na to připravovala, poté jsem začala postupně upravovat svůj pitný režim, potom vnímat jídlo, které si připravuji, hlavně porce jídla a kdy jím. Ano, zhubla jsem přes 20 kilo, ale stále mi to nestačilo.

Zajímalo mě, zda ten svůj postup dělám dobře, tak jsem si rozšířila obzory kurzem výživového poradenství. Po čase jsem, ale s rostoucí nabídkou tzv. krabičkových diet na internetu chtěla vyzkoušet, tak vychvalovaná jídla. Chtěla jsem zjistit, zda to, co píši na webu je pravda, zajímalo mne, jak jídla chutnají, z čeho se skládají, jaké jsou porce, jaká je spolehlivost dodávky jídel a jaká je i komunikace s firmou a v neposlední řadě, jak dál….jestli poskytují i něco navíc.

A proto jsem šla do testu a tady je……………první testovací krabičková dieta. Na svých stránkách se prezentují dobře, ale to pro mne neznamenalo vše, zajímala mne skutečnost. Zajímá Vás to také a jak dopadl můj první testovací kousek? A možná s létem máte i chuť se svými kily něco udělat, proto se dále ptám?

Rádi byste shodili nadbytečná kila nebo prostě chcete jíst zdravě a přitom chutně? Pokud nemáte dostatek času a chuti vymýšlet recepty, počítat kalorie, cukry a tuky, nakupovat a vařit, zkuste to  zde!

Každý den Vám přivezou jídlo domů nebo do práce a to jídla dle zvoleného programu. Podívejme se na hlavní výhody krabičkové diety o kterých jsem přesvědčena, že vám přinesou užitek.

Hlavní výhody krabičkové diety:

  • Jíte přiměřenou energetickou hodnotu, vhodně rozloženou během dne. Vytváříte si správné stravovací návyky.
  • Předcházíte obezitě a dalším chorobám, zlepšíte svůj fyzický i psychický stav.
  • Šetříte čas i peníze.

Na jejich webových stránkách můžete vidět i jídla, která mají v archívu, nicméně si dovolím i já přispět k této galerii a odhalím vám pár fotek. Snad se na mě zlobit nebudou.

 

Tarhoňa s čočkovým ragů
večeře
večeře
večeře
oběd
oběd
oběd
oběd
ukázka balení
ukázka balení
Losos s grilovanou zeleninou
večeře
snídaně
snídaně

 

odpolední svačina
odpolední svačina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Celkové hodnocení pro tuto krabičkovou dietu bych hodnotila velmi dobře: porce jídla mi stačily, neměla jsem hlad, jídlo bylo různorodé a dobře nutričně vyvážené a především velice chutné. Jediným záporem, který jsem spatřila byla doprava jídel – časový prostor. Výtku bych měla pouze na  nedělní dopravu, neboť probíhal v pozdním hodinách, což mi moc nesedělo, když v pondělí vstáváte brzy do práce. Jinak hodnotím velice kladně, co se týče ochoty podpory na stránkách i na telefonu výborný.

Tisk

Komentář

  1. […] víte, že jsem dělala recenzi na krabičkovou dietu „zdravé stravování ze Strážnice“, tak jsem se rozhodla vám odhalit i horkou […]

Napsat komentář