Jak jsem se dostala k ostrovu „Brač“?

Odpověď zní jednoduše: jednoho večera jsem sedla k počítači a jelikož máme takovou vymoženost dnešní doby a tou je “ Internet“, tak nebylo co řešit. Vyhledala jsem ve vyhledávači google: www.adriadatabanka.com a začala brouzdat na jejich stránkách. Webové stránky mají velmi hezky udělané, jsou zaměřeni na Chorvatsko, takže vše co vás o Chorvatsku zajímá, můžete vyhledat tam. Já si prošla pár odkazů, u každé nabídky ubytování mají stručný popis ubytování – počet míst, vzdálenost od moře, vybavení apartmánů atd. , najdete i fotogalerii, rezervační formulář a výpočet ceny.  Cestovní kancelář hodnotím velmi dobře s propracovanými detaily na svých stránkách a zároveň mohu říci, že cestovní kancelář je opravdu spolehlivá. Takže netrvalo dlouho a má dovolená v Chorvatsku byla velmi brzy na světě.

Jelikož jsem člověk, který má rád klidnou dovolenou, pouze v rodinném kruhu – manžel a děti, vybrala jsem si k tomu i vhodný apartmán v blízkosti u moře. Jsem totiž člověk nenáročný na ubytování, hledám spíše odpočinek, relax a jednoduše jak se říká: „užít si dovolenou plným douškem dle svých snů“.

Na ostrově Brač jsem byla poprvé v roce 2009 v létě. Od té doby jsem již tento ostrov navštívila 4x a toto léto zvítězil opět. Z toho tedy vyplývá, že „Brač“ mám projetý křížem krážem a znám místní poměry velmi dobře. Mohu jen a jen doporučit. Rozhodla jsem se proto, že na etapy vám tento ostrov přiblížím svými fotografiemi a popisem některých vybraných míst, které mě nejvíce uchvátily.

print

Napsat komentář