Proč jsem se rozhodla psát blog?

Musím se přiznat, že mám asi špatné období. Ptáte se proč?

Protože jsem dnes dostala za úkol napsat článek o tom: „Proč jsem se rozhodla psát blog“? V jiném čase bych asi psala z partesu, ale dnes, jak mám napsat „proč“ jako by mi červi vyžrali mozek. A to opravdu. Mohu totiž s čistým svědomím říci o sobě, že oproti jiným lidem anebo oproti mému muži mám tzv. básnické střevo. Ale teď pojďme k tématu.

 

Ano, konečně jsem se rozhodla psát blog a to má jisté důvody. Již přes rok sice mám již své webové stránky www.spravne-jist.cz, ale stále mi na nich chyběl blog. Což nejen já vím, že je to špatně, ale především mi to stále připomíná manžel. Ale já pořád tuto věc odkládala. Pořád nebyl čas. Blbá výmluva, že?

V těchto dnech procházím on-line kurzem Stáni Mrázkové a byla to vyloženě příležitost začít vytvářet další stránky a přitom začít tento blog psát. O tomto kurzu jsem uvažovala již nějakou dobu, neboť jeden on-line kurz jsem si již prošla, ale s jiným zaměřením, konkrétně na prodejní dovednosti od Pavla Fary. Kurz podnikání z pláže mě zajímal z několika hledisek a myslím si, že mě konečně nastartovat k mému psaní.

A jelikož jsem již mnoho toho napsala, ale do šuplíku, tak to dlužím nejen sobě, ale i lidem. Proto věřím, že tento blog se bude vyvíjet nadále a přitáhne mnoho mých čtenářů.

Stáňo, děkuji ti za tento kurz, který mě velmi mile překvapil a mohu říci, i když v minulosti jsem takovýmto kurzům moc nevěřila, že dnes je upřednostňuji a to on-line z domova. Ještě jednou děkuji tobě a Katce za vaší podporu.

Tisk

Napsat komentář