JIBJAB videa jako tip pro přání k jubileu či Vánocům anebo Sv. Valentýnu

Nevíte, co vymyslet pro oslavence? Tak to mi povídejte. Vždy vymyslet něco srandovního, zároveň výstižného pro osobu co bude slavit své jubileum mě někdy přivádí k šílenství. Navíc, abyste jej/jí neurazili, ale aby se opravdu zasmáli. Mám tu jeden tip, který mi doporučila tchyně, neboť jej dostala v emailu od své kamarádky. Tak začalo tvoření videí. Buďme rádi, že již někteří něco vymyslí a my jen toho využijeme a pošleme dál. Vždy to stojí opravdu za to. JibJab videa nabízí:

  • elektronické pohlednice a přání k různým příležitostem (ke Sv. Valentýnovi, Velikonocům, Dni Matek atd.
  • video i obrázkové pohlednice vánoční přání, novoroční přání i přání k narozeninám
  • přání k narození dítěte, k zasnoubení anebo svatbě…

Využijte této aplikace a vytvořte si srandovní video, do kterého můžete nahrát vaše vystřižené fotografie do tančících postav těch nejslavnějších klipů. Rázem se z vás stane např. rocková hvězda, navíc máte o zábavu oslav postaráno.

Videa JibJab mají několik klipů zdarma, ale většina je placená verze. Mívají i akce na zakoupení této aplikace. Ale pozor čtěte pozorně, ať vás sranda nevyjde i draho, pak místo smíchu, vám ztuhne takzvaně akorát čelist. Pusťte se do práce, zde je odkaz na jejich super stránky. Přejít na JibJab.

Tisk

Napsat komentář