Chcete mlsat zdravěji?

proteinové chipsy "Fiteo"

Klasické „chipsy“ už mě nebaví, potřebuji změnu a hlavně zdravěji mlsat…

 

Co jsou „Proteinové chipsy?

Neskutečná dobrota, které opravdu neodoláte? Nevěříte? Věřte, objevila jsem novinku, která je totální pecka a na níž může být člověk opravdu závislý. Myslím si, že více než na klasických bramborových chipsech. Pokud jej objevíte, kupte si je, nebudete litovat! Od teď můžete mlsat opravdu bez výčitek.

 

a o co přesně jde?

Ať už vás honí mlsná, máte hlad nebo jen potřebujete něco křoupat, sáhněte po těchto „proteinových chipsech“ – jedná se určitě o zdravější variantu chipsů. Oproti běžným chipsům obsahují nejen více bílkovin a vlákniny, ale i snížený obsah sacharidů. V neposlední řadě nízký obsah soli, jedná se o přírodní produkt bez konzervantů a éček, bez palmového tuku.

 

Příběh, který stojí za to psát…

3 kamarádi se setkají, jeden má finance, druhý umí kulinářsky to vytvořit, namíchat správné chutě a třetí se postará o obchodní a právnickou stránku firmy. A pak může vzniknout něco tak chuťově fantastického jako jsou právě zmiňované „proteinové chipsy“. 

 

Zatím se určitě můžete setkat s tzv. „základní verzí“ tj. jemně solené. Ale nebojte, již se míchá a zkošejí další příchutě jako např. česneková, chilli a s příchutí perníku. Měla jsem možnost vyzkoušet všechny příchutě, ale za mne „základní verze“ vítězí a jsem přesvědčena, že se také bude nejvíce prodávat.

Úplně běžně se to v obchodech neprodává, ale pokud byste měli zájem o paletu anebo přímo kamión těchto „proteionových chipsů“, tak dejte vědět. Určitě mám přímý kontakt na kluky, kteří to zkoušejí a myslím si, že ještě o nich uslyšíme.

Pokud jsem vám udělala chutě už jen tímto článkem, to je dobře, to jsem opravdu chtěla. A pokud byste chtěli vyzkoušet jak to „KŘUPE“ A VELMI DOBŘE CHUTNÁ, ozvěte se mi anebo napište mi.

Pokud jste už měli možnost někde vyzkoušet tyto proteinové chipsy, napište do komentářů vaše postřehy a zda-li vám chutnaly. Až budu mít zase o nějaké novince informace, napíšu vám je zde na stránky.

 

s přáním hezkého dne

Petra

Tisk

Napsat komentář